تحقیق ایده آل های خطی به ترتیب کوهن مکوالی

جزئیات انتشار مطلب

PDF: تحقیق ایده آل های خطی به ترتیب کوهن مکوالی | | http://www1.manooodl.ir/111140/description

با درود بیکران، شما به صفحه مخصوص به |تحقیق ایده آل های خطی به ترتیب کوهن مکوالی| قدم رنجه فرموده اید.
از تشریف فرمایی تان صمیمانه خرسندیم.
اینجانب، ماکان، به عنوان اسپانسر تارنمای تخصصی من و او دانلود! آرزو دارم که تحقیق ایده آل های خطی به ترتیب کوهن مکوالی شایان کارتان باشد.
در هر صورت، توضیحات تحقیق ایده آل های خطی به ترتیب کوهن مکوالی به قرار زیر است.

بخشی از متن

تحقیق درمورد ایده آل‌های خطی به ترتیب کوهن مکوالی

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 26

ایده آل‌های خطی به ترتیب کوهن-مکوالی

چکیده- G را یک نمودار غیرمستقیم ساده n راسی در نظر بگیرید و بگذارید برایده آل خطی مرتبطش دلالت کند. مانشان می‌دهیم که تمام نمودار‌های و تری G، به ترتیب کوهن- مکوالی هستند، دلیل ما بر پایه نشان دادن این است که دوگانه الکساندر I (G)، خطی و ازمولفه است.

نتیجه ما فرضیه فریدی را که می‌گوید ایده آل درخت ساده شده به ترتیب کوهن- مکوالی، هرزوگ، هیبی، می‌باشد، وفرضیه ژنگ که می‌گوید یک نمودار وتری کوهن-مکوالی است اگر و تنها اگر ایده آل خطی اش در هم ریخته نباشد، را تکمیل می‌کند. ما همچنین ویژگی‌های دایره‌های مرتب کوهن- مکوالی را بیان می‌کنیم و نمونه هایی از گراف‌های مرتب غیروتری کوهن- مکوالی را هم ارائه می‌کنیم.

1-مقدمه

G را یک گراف ساده n راسی در نظر بگیرید پس G هیچ حلقه یا خطوط چندگانه ای پهن دو راس ندارد.) رئوس ومجموعه‌های خطی G توسط EG,VG را به ترتیب نشان دهید. ما ایده آل تک جمله ای غیر مربع چهارگانه با K که یک میزان است و جایی که را به G ارتباط می‌دهیم. ایده ال ایده آل خطی Gنامیده می‌شود.

توجه اولیه این مقاله...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات