چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آن

جزئیات انتشار مطلب

PDF: چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آن | | http://www1.manooodl.ir/111160/description

با سلام و تحیات، شما به صفحه اختصاصی |چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آن| فرود آمده اید.
از آمدنتان دلگرمانه خوشحالیم.
بنده، محسن، تحت عنوان پشتیبان وبسایت تحقیقاتی من و او دانلود! آرزومندم که چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آن همان فایل مورد نیاز شما باشد.
به هر حال، توضیحات چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آنبه شرح زیر است.

بخشی از متن

چگونگی پیدایش زمین و حیات بر روی آن

8 ص

دانشمندان به نشانه‌های جدید احتمال انتقال حیات از فضا به زمین دست یافته اند

چند روز پیش یک نفر از دوستان فیلمی را به ما معرفی کرد در مورد (بوجود آمدن زمین و حیات بر روی آن) این فیلم که بسیار جذاب و زیباست را پیشنهاد میکنیم حتما دانلود کنید و تماشا کنید.

ما یکسری تحقیقات دیگر انجام داده ایم و مکمل این فیل قرار داده ایم. این فیلم یک ساعته را حجم آن را بسیار کم کرده ایم و حدود 16 مگابایت شده است که با نرم افزار real player قابل تماشا است اگر از اینترنت پر سرعت استفاده میکنید میتوانید نسخه اصلی آن را با حجم 45 مگابایت با فرمت wmv دانلود کنید.

چگونگی پیدایش زمین

اکثر دانشمندان (دکارت و کانت و لاپلاس و بوفون.) زمین شناس و علمای هیئت معتقدند که حدود 15 میلیارد سال قبل بر اثر عبور ستاره ای از نزدیک خورشید انفجاری عظیم در آن بوجود آمد و گازهائی بصورت تکه‌های متراکمی از آن جدا شدند و در فضا با حرکت دورانی بگردش در آمدند و در نتیجه سیاره‌های منظومه شمسی بوجود آمدند که زمین یکی از این پدیده‌ها است. میلیونها سال طول کشید تا زمین با دور شدن از خورشید از حالت گاز بصورت جامد و بشکل امروزی در آید (حدود 5 میلیارد سال...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات