مقاله موانع فرهنگی ارتقاء شغلی زنان

جزئیات انتشار مطلب

PDF: مقاله موانع فرهنگی ارتقاء شغلی زنان | | http://www1.manooodl.ir/111170/description

با سلام، شما به صفحه ویژه |مقاله موانع فرهنگی ارتقاء شغلی زنان| قدم رنجه فرموده اید.
از حضور گرمتان صمیمانه خرسندیم.
من، ژوبین، تحت عنوان سرپرست فروشگاه تخصصی من و او دانلود! امیدوارم که مقاله موانع فرهنگی ارتقاء شغلی زنان آن فایلی باشد که شما برایش در اینترنت جستجو کرده اید.
در هر حالت، توضیحاتی از مقاله موانع فرهنگی ارتقاء شغلی زنان را در پایین می بینید.

بخشی از متن

مقاله موانع فرهنگی ارتقاء شغلی زنان

این محصول در قالب ورد و قابل ویرایش در 15 صفحه می‌باشد.

چکیده

با وجود آنکه زنان نیمی از جمعیت فعال جهان را تشکیل می‌دهند، اما از آنها به طور مساوی در اداره امور سازمانها استفاده نمی‌شود. البته در سال‌های اخیر حضور زنان در محیط کار چشم گیرتر شده است وروز به روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود، اما میزان پیشرفت آنها در مشاغل سطوح بالا متناسب با تعداد آنها در سازمانها نیست. زنان در محیط کار با مسایلی نظیر تبعیض شغلی روبرو هستند و پیش داوری هایی که نسبت به آنها وجود دارد از نگرش‌های فرهنگی جامعه ناشی می‌شود. زنان یکی از سرمایه‌های مهم و پرارزش کشور‌های جهان بویژه در کشور‌های درحال توسعه هستند. رهبران سازمانها باید بدانند که برای پاسخ به بازار متغیر مشتریان و رقابت بین المللی باید از استعداد زنان و مردان متخصص در همه سطوح استفاده کنند.

این مقاله مسایلی را در مورد اشتغال زنان در روند توسعه، فضای فرهنگی حاکم بر اشتغال زنان، موانع فرهنگی و نگرش موجود در اشتغال زنان را بیان کرده و همچنین پیشنهادهایی برای هموار شدن زمینه اشتغال زنان ارایه می‌دهد.

مقدمه

هرگز در تاریخ به اندازه امروز توافق در مورد اینکه مهمترین پیشتاز توسعه، مشارکت همه انسانهاست، وجود نداشته است و برای رسیدن به این نقطه راه درازی...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات